UCMR-ADA, Asociația pentru Drepturi de Autor a Compozitorilor angajează Inspector în judeţele:
Iaşi, Brăila, Galaţi, Braşov, Mehedinţi, Caraş-Severin, Mureş, Bistriţa, Maramureş.

RESPONSABILITĂŢI:
1. Identifica prin deplasarea pe teritoriul arondat societăţile care difuzează muzica în scop ambiental (restaurante, hoteluri, cluburi,magazine, saloane etc.), în judeţul/judeţele/arondate;
2. Încheie autorizaţii în numele UCMR-ADA;
3. Colectează remuneraţiile în baza autorizaţiilor încheiate;
4. Realizează norma de colectare lunară;
5. Comunica permanent cu utilizatorii pe care-i gestionează;
6. Cunoaşte legislaţia specifică şi informează utilizatorii despre obligaţiile ce le revin în baza acesteia.
CERINȚE:
1. Abilităţi de comunicare, negociere şi convingere.
2. Seriozitate, responsabilitate, conştiinciozitate, fără antecedente penale.
3. Constituie un avantaj experienţa în vânzări, relaţii cu clienţii, recuperări debite, etc.
4. Cunoştinţe medii de MS Office (Excel şi Word).
BENEFICII:
· contract de muncă fulltime;
· salariu fix + prima lunară de performanţă în funcţie de încasări;
· tichete de masa 30 lei/zi
· telefon, tableta şi decont de carburant;

Aşteptăm CV-urile Dvs. pe adresa de e-mail: ada@ucmr-ada.ro